Четвер, 21.09.2017, 20:34
                                                                                          


Карлівська районна Станція юних техніків Полтавської області 

Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Обласні змагання по інформаційним технологіям 15-16 листопада 2016 року

Відповідно до річного плану роботи Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради,     на базі ЦНТТУМ, 15-16 листопада 2016 року було проведено обласний конкурс з інформаційних технологій.

 У цьому науковому конкурсі взяли участь 16 конкурсантів із 8 команд від закладів освіти Полтавської області.

  Обласний відкритий конкурс учнівської молоді з інформаційних технологій проводиться щорічно починаючи з 2003 року з метою:

- стимулювання інтересу дітей до поглибленого вивчення інформаційних технологій;

- поширення і впровадження сучасних прийомів і методів навчання в навчально-виховний процес гуртків інформаційно-технічного профілю;

- виявлення обдарованої молоді та надання їй допомоги у виборі професії;

-  організація змістовного дозвілля учнівської молоді;

- підведення підсумків роботи гуртків, секцій, творчих об'єднань, учнівських наукових товариств інформаційно-технічного профілю;

- активізація різноманітних форм позакласної та позашкільної роботи з учнями, спрямованих на інтелектуальний і духовний розвиток дітей;

- залучення професорсько-викладацького складу, наукових працівників, аспірантів, студентів закладів вищої освіти та науки України до роботи з учнівською молоддю в галузі інформаційних технологій.

  Конкурс проходив у 2 етапи: написання учасниками контрольних робіт та захист домашнього завдання у трьох номінаціях "Офіс-менеджмент", "Веб-дизайн" та "Програмування". Команди для участі у конкурсі складаються, як правило, з трьох осіб – по одному учаснику у кожній з трьох номінацій.

 У номінації "Офіс-менеджмент" під час захисту домашнього завдання учасники демонстрували створену самостійно презентацію "Мій населений пункт", а під час виконання конкурсних завдань – свій рівень знань в середовищі Office. До завдань входили задачі з опрацювання текстових і графічних документів, табличних обчислень, роботи з архівами файлів і базами даних.

 У номінації "Веб-дизайн" під час захисту домашньої роботи учасники демонстрували створення ними проекту навчально-освітнього веб-сайту або проекту веб-сайту "Мої захоплення.

  Під час виконання конкурсних завдань конкурсанти демонстрували свій рівень у створенні веб-сайту за темою: Ю́рій Васильович Кондратюк — український вчений-винахідник, один із піонерів ракетної техніки й теорії космічних польотів. Автор траекторії руху космічного корабля "Аполлон" при подорожі на Місяць,  якою згодом було названо "Трасою Кондратюка".  

  Конкурсантам пропонувалось згадати основні моменти біографії цієї видатної особистості і створити сайт, присвячений Ю.В. Кондратюку. Конкурсні завдання створювалися мовою НТМL.

  В номінації "Програмування" під час захисту домашньої роботи учасники представляли власний розгорнутий програмний проект: виконувана програма, пояснювальна записка та лістинг коду програми, а у конкурсному завданні відповідали на логічні запитання та писали програми, одна з яких визначала місцеположення равлика до кінця 30-го  дня спостереження, використовуючи 30-ти елементний масив, що містить інформацію про те, яким був день спостереження – сонячний чи похмурий.

 У підсумку конкурсу Журі, до складу якого входять вчителі, викладачі вузів та спеціалісти комп'ютерної академії "Шаг", вибрало кращих за рівнем знань вихованців для захисту честі Полтавщини на Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій. Призові місця розподілилися наступним чином:

Номінація "Програмування":

1. Троценко Даніїл, Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка (ліцей "Політ"), 10 кл – І місце;

Номінація "Веб-дизайн":

1. Гольберг Марк, Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка (ліцей "Політ"), 11 кл. – І місце;

2. Харахайчук Іван, Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка (ліцей "Політ"), 9 кл. – ІІ місце;

3. Шранков Данило, Кременчуцький міський центр позашкільної освіти Кременчуцької міської ради Полтавської області, Кременчуцький ліцей №4,

7 кл. – ІІІ місце.

Номінація "Офіс-менеджмент":

1. Нікольський Андрій, Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка (ліцей "Політ"), 11 кл. – І місце;

2. Сухарєв Ростислав, Глобинський районний Центр дитячої та юнацької творчості, Градизька гімназія імені Героя України Олександра Білаша Глобинської районної ради, 11 кл. – І місце;

3. Козьмін Євгеній, Полтавська обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка (ліцей "Політ"), 10 кл. – ІІ місце;

4. Новік Наталія, вихованка Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради, Полтавська обласна гімназія-інтернат для обдарованих дітей імені А.С.Макаренка Полтавської обласної ради, 11 кл. – ІІ місце;

5. Неділько Оксана, Хорольська гімназія Хорольської районної ради Полтавської області – ІІІ місце;

6. Данилейко Артем, Андріївська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хорольського району,

11 кл. – ІІІ місце.

 Інші конкурсанти отримали сертифікати учасників Обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій.

 


Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz