Вівторок, 16.01.2018, 16:08
                                                                                          


Карлівська районна Станція юних техніків Полтавської області 

Меню сайту
Форма входу
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Обласний конкурс «Візерунки фантазій» 22 листопада 2017 року

 

       22 листопада 2017 року на базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний конкурс вихованців гуртків художньо-технічного профілю «Візерунки фантазій» (конкурс з рукоділля).
       В ньому брали участь делегації від Новосанжарської, Карлівської, Зіньківської, Пирятинської районних СЮТ, СЮТ м. Миргород, Лубенської міськ СЮТН, Полтавського міського ЦПО, Гадяцького, Чутівського, Диканського, Полтавського, Великобагачанського, Кременчуцького МЦПО, Кременчуцького МЦПО "Лідер", ЦДЮТ м. Горішні Плавні, Полтавського Палацу ДЮТ, Лубенського районного ЦДЮТ, Лютенської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Полтавського ОЦНТТУМ ПОР. Всього прийняло участь у  конкурсі 78 дітей.
       Даний захід проводився з метою виявлення, розвитку та підтримки обдарованої учнівської молоді, обміну досвідом роботи по організації творчої технічної самодіяльності учнів, підвищення рівня трудової та професійної підготовки учнів, розвитку творчої діяльності.
Програмою конкурсу було передбачено :
- проведення захисту домашніх робіт,
- особиста першість по виконанню конкурсних завдань з обраних розділів конкурсу.

За підсумками конкурсу  наша команда має такі результати:

Номінація «Бісероплетіння»
Молодша вікова група
І місце – Медяник Юлія, БДЮТ

Середня вікова група
ІІІ місце – Таценко Назарій, Мар’янівський НВК

 

Номінація «В’язання гачком»
Старша вікова група
І місце – Кравченко Марія,
Голобородьківський НВК

 

Номінація «Вишивка хрестиком»
Середня вікова група
І місце –
Юськова Олександра, Голобородьківський НВК
ІІ місце – Козлова Євгенія, Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1
Старша вікова група
ІІ місце – Жукова Софія, Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Номінація «М’яка іграшка»
Середня вікова група
І місце –
Лебедь Марія, Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1


 


Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz