Четвер, 13.12.2018, 13:59
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

Карлівська районна Станція юних техніків

Меню сайту
Статистика

Конкурс з декоративно-прикладного мистецтва "Візерунки фантазій" 21 листопада 2017 року

            21 листопада 2017 року на базі Карлівської районної Станції юних техніків було проведено районний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва "Візерунки фантазій". У конкурсі взяло участь 32 учасників із 13 навчальних закладів району: Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, РБДЮТ, Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, гімназії ім. Ніни Герасименко, Варварівського НВК, Голобородьківського НВК, Мар’янівського НВК, Верхньоланнівської ЗОШ І-ІІ ст., Федорівського НВК імені Г.Т.Берегового, Нижньоланнівського НВК, Попівського НВК № 1, Лип'янської ЗОШ І-ІІІ ст..

 Програмою  конкурсу було передбачено :

- проведення захисту домашніх робіт;
- особиста першість по виконанню конкурсних завдань з обраних номінацій конкурсу.

            Учасники представляли свої вироби в таких номінаціях: м'яка іграшка, вишивка хрестиком, бісероплетіння, в'язання гачком, паперопластика, аплікація.

            За підсумками конкурсу були визначені призери:

номінація – м’яка іграшка

І - місце

Лебедь Марія

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

ІІ- місце

Корнієнко Діана

БДЮТ

ІІІ - місце

Волошина Ангеліна

Мар’янівський НВК

 

номінація - бісероплетіння

І - місце

Медяник Юлія

БДЮТ

І - місце

Таценко Назарій

Мар’янівський НВК

ІІ - місце

Свята Дар'я

БДЮТ

ІІІ - місце

Кудрук Анастасія

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

 

номінація – в’язання гачком

І  - місце

Кравченко Марія

Голобородьківський НВК

ІІ - місце

 Швець Анастасія

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

ІІІ - місце

 Сиротіна Олександра

Нижньоланнівський НВК

 

 

 

номінація – вишивка хрестиком

молодша вікова категорія

ІІ - місце

 Міщенко Діна

Мар’янівський НВК

ІІ - місце

Шипіцька Ольга

Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІІ - місце

Третяк Єлизавета

Нижньоланнівський НВК 

 

середня вікова категорія

І - місце

Юськова Олександра

Голобородьківський НВК

І - місце

Козлова Євгенія

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

ІІ - місце

Шейко Аліна

Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

 

старша вікова категорія

І - місце

Жукова Софія

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

ІІ - місце

Пацула Марина

Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

 

номінація – новітні прикладні технології

середня вікова категорія

І - місце

Савчук Дар'я

Верхньоланнівська ЗОШ І-ІІ ст.

ІІ - місце

Гарбовська Ксенія

Попівського НВК № 1

ІІІ - місце

Кремель Ярослава

Попівського НВК № 1

 

старша вікова категорія

І - місце

Борисенко Єва

Федорівський НВК імені Г.Т.Берегового

ІІ - місце

Черненко Інна

Федорівський НВК імені Г.Т.Берегового

ІІІ - місце

Білан Юлія

Варварівський  НВК

ІІІ - місце

Грінь Анна

Лип'янська ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

За активну участь:

Молнар Вікторія

Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Білан Галина

Варварівський НВК

Боюка Аліна

Лип'янська ЗОШ І-ІІІ ст.

Вітів Назар

Лип'янська ЗОШ І-ІІІ ст.

Качалка Анна

Попівський НВК № 1

Плужник Діана

Верхньоланнівська ЗОШ І-ІІ ст.

Дорош Олена

Карлівська гімназія імені Ніни Герасименко

 

 

Вхід на сайт
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz