Середа, 21.08.2019, 12:02
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

Карлівська районна Станція юних техніків

Меню сайту
Статистика

Районна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді

 

П Р О Т О К О Л

 

засідання журі по підведенню підсумків І етапу районної виставки-конкурсу

науково-технічної творчості учнівської молоді

"Наш пошук і творчість – тобі, Україно!"

27 квітня 2018 року

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

         1. Підведення підсумків І етапу районної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!".

 

          На виконання наказу по Карлівській районній Станції юних техніків від 03.04.2018 № 7 "Про проведення І етапу виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!"

         27 квітня 2018 року на базі СЮТ проводився І етап виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!".

         У  виставці-конкурсі прийняли участь команди: Карлівської районної Станції юних техніків,  Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Карлівської ЗОШ І-ІІІст.№3, Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, гімназії імені Ніни Герасименко, Попівського НВК №1, Федорівського НВК, Голобородьківського НВК, Мар'янівського НВК, Варварівського НВК.

          Конкурс проводився відповідно до наказу  по Карлівській районній Станції юних техніків від 03.04.2017 № 7 "Про проведення І етапу виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!"  та Положення "Про проведення районної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!".

 

            За підсумками конкурсу були визначені переможці:

 

в номінації – народна лялька, м'яка іграшка

 

І - місце

Тютюнник Софія

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

І- місце

Сагло Альона

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

ІІ - місце

Волошина Ангеліна

Мар'янівський  НВК

ІІ - місце

Карнаух Вікторія

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

ІІІ - місце

Таценко Назарій

Мар'янівський  НВК

 

в номінації – найпростіші автомоделі, вироби з дерева

 

І - місце

Тишковський Денис

ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1

І - місце

Матющенко Дмитро Моторний Владислав

Станція юних техніків

ІІ- місце

Скоробогач Євгеній

Голобородьківський НВК

ІІІ - місце

Захарчук Захар

Попівський НВК № 1

в номінації – в’язання гачком, спицями, вишивка

 

І - місце

Хворост Катерина

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

ІІ - місце

Борисенко Артем

Попівський НВК № 1

ІІІ- місце

Кравченко Марія

Голобородьківський НВК

 

номінація - бісероплетіння

 

І - місце

Білан Галина

Варварівський  НВК

ІІ - місце

Четверікова Катерина

гімназія імені Ніни Герасименко

ІІ - місце

Зубань Юлія

Попівський НВК № 1

ІІІ - місце

Ніколаєв Назар

Мар'янівський  НВК

 

в номінації – інші техніки виконання

 

І - місце

Глуховеря Єлизавета

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

І - місце

Цигульська Анна

Станція юних техніків

ІІ - місце

Білан Юлія

Варварівський  НВК

ІІ - місце

Сусла Надія

Мар'янівський  НВК

ІІІ - місце

Черненко Інна

Федорівський НВК

ІІІ - місце

Свята Дар'я

ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

 

за активну участь

 

Капінус Валерія

гімназія імені Ніни Герасименко

Кавунник Вероніка

Федорівський НВК

Мусійчук Анастасія

Попівський НВК № 1

Кошмак Анастасія

Попівський НВК № 1

Войко Діана

ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

 

 

 

 

Голова журі:                                                                                 Цигульська Л.І

Члени  журі:                                                                                 Гоменюк К.Д.

                                                                                                     Бобрицький Я.А.   

 

 

 

 

 

          

Вхід на сайт
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz