Субота, 19.10.2019, 22:19
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

Карлівська районна Станція юних техніків

Меню сайту
Статистика

Районний конкурс з декоративно - прикладного мистецтва “Візерунки фантазій”, 21 листопада 2018 року

П Р О Т О К О Л

 

засідання журі по підведенню підсумків районного конкурсу

з декоративно - прикладного мистецтва “Візерунки фантазій”,

який відбувся 21 листопада 2018 року

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

  1. Підведення підсумків районного конкурсу з декоративно-прикладного мистецтва “Візерунки фантазій".

 

          На виконання наказу Карлівської районної Станції юних техніків від 13.11.2018 № 33  Про проведення І етапу конкурсу з декоративно-прикладного мистецтва “Візерунки фантазій", 21 листопада 2018 року на базі СЮТ проводився районний конкурс з декоративно-прикладного мистецтва "Візерунки фантазій".

         У  конкурсі  прийняли  участь  команди: Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, гімназії ім. Ніни Герасименко, Варварівського НВК, Голобородьківського НВК, Мар’янівського НВК, Ланнівська ЗОШ І-ІІІ ст., Федорівського НВК імені Г.Т.Берегового, Нижньоланнівського НВК, Будинок дитячої та юнацької творчості.

          Конкурс проводився відповідно до наказу Карлівської районної Станції юних техніків від 13.11.2018 № 33  Про проведення І етапу конкурсу з декоративно-прикладного мистецтва “Візерунки фантазій" та Положення про проведення районного конкурсу з декоративно-прикладного мистецтва "Візерунки фантазій".

 

            За підсумками конкурсу були визначені переможці (призери):

 

номінація – м’яка іграшка

 

І - місце

Зазнобіна Катерина

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

І- місце

Корнієнко Діана

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

ІІ - місце

Волошина Ангеліна

Мар’янівський НВК

 

номінація - бісероплетіння

 

І - місце

Медяник Юлія

БДЮТ

ІІ - місце

Свята Дар'я

БДЮТ

ІІ - місце

Шепетя Дарія

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

ІІІ - місце

Ніколаєв Назар

Мар’янівський НВК

ІІІ - місце

Таценко Назарій

Мар’янівський НВК

 

 

 

 

 

номінація – в’язання гачком

 

І  - місце

Кравченко Марія

Голобородьківський НВК

ІІ - місце

 Сиротіна Олександра

Нижньоланнівський НВК

 

номінація – вишивка хрестиком

 

І - місце

Юськова Олександра

Голобородьківський НВК

ІІ - місце

Яковлєва Аліна

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4

ІІІ – місце

Морозова Анна

Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІІ – місце

Бондаренко Анастасія

Нижньоланнівський НВК 

 

номінація – новітні прикладні технології

середня вікова категорія

 

І - місце

Глуховеря Єлизавета

Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3

ІІ - місце

Тютюнник Софія

БДЮТ

 

 

 

старша вікова категорія

 

І - місце

Борисенко Єва

Федорівський НВК імені Г.Т.Берегового

ІІ - місце

Міщенко Діана

Мар’янівський НВК

ІІІ - місце

Білан Юлія

Варварівський  НВК

ІІІ - місце

Білан Галина

Варварівський  НВК

 

За активну участь:

 

Тітова Владислава

Ланнівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Перерва Анастасія

Ланнівька ЗОШ І-ІІІ ст.

Ляпота Юлія

Федорівський НВК імені Г.Т.Берегового

Пилипенко Дарія

Карлівська гімназія імені Ніни Герасименко

Четверикова Катерина

Карлівська гімназія імені Ніни Герасименко

 

 

 

 

Голова журі

Цигульська Л.І

Члени  журі:

Некрас О.І.

 

Петренко Ю.В.

 

 

 

 

Вхід на сайт
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz