П`ятниця, 10.04.2020, 09:17
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

Карлівська  районна Станція  юних техніків

Меню сайту
Статистика

Районний конкурс юних любителів науки і техніки, 10 грудня 2019 року.

10 грудня на базі Карлівської районної Станції юних техніків проходив районний конкурс любителів науки і техніки. У конкурсі прийняло участь 13 дітей, які представляли  Станцію юних техніків, гімназію імені Ніни Герасименко, ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Попівський НВК № 1, Лип’янську  ЗОШ І-ІІІ ст.,  Голобородьківський НВК.

Програмою конкурсу передбачено виконання винахідницьких завдань та захист винаходів чи раціоналізаторських пропозицій. Учасники представляли вироби з дерева та радіоелектронного конструювання.

Серед учасників конкурсу були визначені переможці, які нагороджені грамотами Карлівської районної станції юних техніків.

 

П Р О Т О К О Л

 

засідання журі по підведенню підсумків районного конкурсу

юних любителів науки і техніки,

 який відбувся в 10 грудня 2019 року

 

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

 

1. Підведення підсумків районного конкурсу юних любителів науки і техніки.

 

          На виконання наказу  Карлівської районної Станції юних техніків від 21.11.2019 р. № 36 "Про проведення І етапу конкурсу юних любителів науки і техніки" 10 грудня  2019 року на базі СЮТ проводився  І етап районного конкурсу юних любителів науки і техніки.

         У  конкурсі прийняли участь команди: СЮТ,  Попівського НВК №1, Лип’янської ЗОШ І-ІІІ ст., гімназії ім. Н.Герасименко., Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Голобородьківського НВК

          Конкурс проводився відповідно до наказу по Карлівській районній Станції юних техніків від 21.11.2019 № 36 "Про проведення І етапу конкурсу юних любителів науки і техніки" та Положення "Про проведення районного конкурсу юних любителів науки і техніки".

 

      За підсумками конкурсу були визначені переможці:

 

в номінації – дерев’яна іграшка

 

І - місце

Романчук Богдан

гімназія імені Н.Герасименко

ІІ - місце

Скоробогач Євгеній

Голобородьківського НВК

ІІІ - місце

Скоробогач Владислав  

Голобородьківського НВК

 

в номінації – предмети інтер'єру

 

І - місце

Наздрач Єгор

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

І - місце

Капчур Дмитро

Лип’янська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ- місце

Мадар Олександр

Лип’янська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ - місце

Білик Антон

СЮТ

ІІІ - місце

Іванов Олександр

СЮТ

ІІІ - місце

Буханець Назар

Попівський НВК № 1

ІІІ - місце

Головко Дмитро

Попівський НВК № 1

 

в номінації – радіоелектронне конструювання

 

І - місце

Білокінь Ілля

СЮТ

ІІ - місце

Наконечний Станіслав

СЮТ

ІІІ - місце

Кіяшко Дмитро

СЮТ

Голова журі:                                                            Цигульська Л.І

                       Члени  журі:                                                            Некрас О.І..

                                                                                   Голубенко А.О.

 

 

 

Вхід на сайт
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz