П`ятниця, 10.04.2020, 09:51
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

Карлівська  районна Станція  юних техніків

Меню сайту
Статистика

Підсумки районного заочного конкурсу "Космічні фантазії" - 25 лютого 2020 року

25 лютого було  підведено підсумки районного заочного конкурсу "Космічні фантазії". У конкурсі прийняли участь 35 учнів. Конкурс проводився  з метою розвитку  творчих здібностей у дітей і підлітків, зацікавлення дослідженнями Землі і космосу, популяризації  знань у галузі природознавчих та гуманітарних наук, підтримки обдарованої молоді, яка відтворює своє уявлення про Космос засобами літератури та мистецтва, прагне розвинути свій духовний світ, сприяння реалізації творчого потенціалу підростаючого покоління.

Проводився конкурс у таких номінаціях: образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, фотомистецтво, комп’ютерна графіка.

 

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання журі по підведенню підсумків

районного заочного конкурсу "Космічні фантазії"

25 лютого 2020 року

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Підведення підсумків районного заочного конкурсу "Космічні фантазії".

 

З 21 січня до 20 лютого 2020 року згідно з річним планом роботи відділу освіти, молоді та спорту Карлівської районної державної адміністрації та Карлівської районної Станції юних техніків на базі СЮТ проводився районний заочний конкурс "Космічні фантазії".

У конкурсі прийняли участь учні:

гімназії імені Ніни Герасименко

Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Ланнівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Варварівського НВК

Федорівського НВК

Максимівського НВК

Голобородьківського НВК

Попівського НВК № 1

Лип’янської ЗОШ І-ІІІ ст.

Нижньоланнівського НВК

Верхньоланнівська ЗОШ І-ІІ ст.

БДЮТ

СЮТ

                Конкурс проводився відповідно до наказу Карлівської районної Станції юних техніків від 14.01.2020 № 5 та Положення про районний заочний конкурс "Космічні фантазії".

                Переможців конкурсу визначали по вікових категоріях  у номінаціях декоративно-ужиткове мистецтво та образотворче мистецтво.

За підсумками конкурсу були визначені переможці:

в номінації – декоративно-ужиткове мистецтво

І – місце    

Карпенко Софія

Гончарова Анна

Голобородьківський НВК

 

І – місце    

Ткаченко Дмитро

Карлівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

ІІ – місце   

Цигульська Анна

СЮТ

ІІ – місце  

Гедзенюк Кіра

Верхньоланнівська ЗОШ І-ІІ ст.

ІІ – місце  

Зубань Євгеній

Попівський НВК № 1

ІІІ – місце  

Антипчук Сніжана

Верхньоланнівська ЗОШ І-ІІ ст.

 

ІІІ – місце  

 

Бровар Ірина,

Міщенко Влада

 

Верхньоланнівська ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІ – місце  

Кіяшко Дмитро

гімназія імені Ніни Герасименко

 

в номінації – образотворче мистецтво

у молодшій віковій категорії

І – місце    

Дзьох Денис        

Ланнівська ЗОШ І-ІІІ ст.

І – місце    

Бобошко Роман                            

Максимівський НВК

ІІ – місце   

Заєць Олег                    

Ланнівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ – місце    

Головко Богдан

БДЮТ

ІІІ – місце    

Ситник Олександр

БДЮТ

ІІІ – місце    

Тютюнник Захар

СЮТ

ІІІ – місце    

Бобрицька Маргарита

Варварівський НВК

 

у середній віковій категорії

І – місце    

Ковальчук Валентина

Лип’янська ЗОШ І-ІІІ ст.

І – місце    

Гречко Уляна

БДЮТ

ІІ – місце    

Четверикова Катерина

гімназія імені Ніни Герасименко

ІІ – місце    

Безміліцина Вероніка

Федорівський НВК

ІІІ – місце    

Остапенко Анна

БДЮТ

ІІІ – місце  

Зубань Софія

гімназія імені Ніни Герасименко

ІІІ – місце    

Микитенко Сніжана

Нижньоланнівський НВК

 

Голова журі:                                                              Цигульська Л.І.

Члени журі:                                                               Колодяжна С.Г.

                                                                                    Бобрицький Я.А.

                                                                                    Гоменюк К.Д. 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz